04 50 50 811 osziri@osziri.si

Slaba vremenska napoved se je žal uresničila in nam onemogočila nadaljevanje učenja in izpopolnjevanje smučarskega znanja v drugem dnevu šole v naravi.  A kot že vemo,  so vsega hudega vajeni učitelji  tudi tokrat poskrbeli za nas in nam pripravli pester urnik preko celega dne.  Danes smo imeli nekaj več časa za urejanje svojih sob, a tako kot se je spreminjalo vreme, so se tudi naša oblačila.  Lahko bi rekli, da se je pohodna oprema v trenutku spremenila v kopalke.  Video predavanje o tehnikah smučanja, plavanje v bazenu, kosilo, literarno ustvarjanje, priprava družabnega večera, plesna šola…je le nekaj aktivnosti, ki so nam zapoljnjevale deževni dan. Trenutno so nam učitelji namenili nekaj prostega časa a nas iz vseh možnih kotičkov opazujejo in se delajo, kot da nič ne vidijo. a mi vemo, da le ni vse tako kot bi si mi želeli.

Pozdravček sošolki Neži in vsem, ki nas vsaj malo pogrešate.